KURUMSAL
Hayatın her anında, Özer Sigorta yanınızda!

Yasal Uyarı ve Gizlilik Bildirimi

Özer Sigorta, kullanıcıların www.ozersigorta.com.tr sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, T.C kimlik, Ad Soyad, Adres, Telefon Numarası, E-Posta Adresi, Vergi Numarası, Sabit Telefon Numarası, Araç Bilgileri, Konut Bilgileri ve Özellikleri gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgileri içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Özer Sigorta, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Özer Sigorta, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3. kişiler ile paylaşabilecektir. Bu bilgileri, kullanıcının talep ettiği, online teklif talebini yerine getirmek ve aynı zamanda sigorta bitiş tarihini kullanıcıya hatırlatmak için kullanmaktadır.

Özer Sigorta, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır gibi saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Özer Sigorta, kullanıcılara ve kullanıcıların www.ozersigorta.com.tr sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Özer Sigorta web sitesi, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüd içermemektedir.

Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği konusunda titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan Özer Sigorta hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, Özer Sigorta'ya hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.

Özer Sigorta web sitesinde yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.

Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmıda diğer kaynaklardan sağlanarak Özer Sigorta tarafından yayınlanmaktadır. Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, içeriği ve güncelliğinden Özer Sigorta sorumlu tutulamaz.